0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: POLARIS
- Код товару: 100091576
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Кухонна машина Polaris PKM 1403 - це надійна конструкція зі сталевими шестернями, потужністю 1400 Вт та 6 швидкісними режимами.
Планетарне обертання насадок забезпечує якісне та ретельне змішування інгредієнтів як по центру, так і біля бортів чаші.
У комплект входять 3 насадки для змішування рідких та сипких продуктів, приготування соусів, рідких начинок, майонезу та десертів (збитих вершків, пудингів, коктейлів, повітряних кремів, мусів).
Кухонна машина оснащена технологією SmartMIX із можливістю автоматичного вибору оптимальної потужності для кожного виду та кількості гредієнтів, а також технологією PROtect+ для захисту двигуна від перегріву.
| Виробник: | POLARIS |
| Вага: | 4.7 кг |
| Габарити: | 35.5 х 33.5 х 21.5 см |
| Кількість швидкостей: | 6 |
| Колір: | сріблястий |
| Насадки: | крюк для тіста, вінчик, насадка для тіста |
| Об'єм основної чаші: | 5 л |
| Об'єм чаші блендера: | відсутня |
| Особливості: | відділення для зберігання кабелю, нековзні ніжки, захист двигуна від перевантаження |
| Потужність: | 1400 Вт |
| Режими: | імпульсний режим |
| Тип: | кухонна машина |
| Функції: | міксер, тістозамішувач, змішування |
Відгуків про цей товар ще не було.