0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: QUBE
- Код товару: 100076951
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Модель QUBE Patrol — це невеликий корпус-паралелепіпед чорного кольору формату MiniTower, який задовольнить вимоги більшості користувачів. Краї металевого каркаса акуратно зашліфовані або підігнуті, у такий спосіб унеможливлюється будь-яке поранення під час збирання. Внутрішнє оброблення вирізняється продуманістю та мінімалістичністю, а бічна панель виготовлена із загартованого скла, що вирізняється високою міцністю та кришталевою прозорістю.
Внутрішнього простору корпусу буде досить для встановлення материнської плати форм-фактора Micro-ATX або Mini-ITX, процесорного кулера максимальною висотою 160 мм, відеокарти завдовжки 280 мм, блока живлення від 150 до 184 мм. Останній встановлюється в спеціальний відсік внизу, а його дроти акуратно складаються й не помітні користувачеві через скляну панель.
Для охолодження передбачені місця для встановлення вентиляторів — максимум 5. З коробки корпус йде з уже встановленими двома вентиляторами на передній панелі діаметром 120 мм (які можна за бажанням замінити на вентилятори більші з діаметром 140 мм) та одним вентилятором ззаду такого ж розміру. За потреби користувач може самостійно встановити ще два вентилятори зверху — допустимий діаметр становить 120 мм. Такої кількості вентиляторів буде досить для повноцінного охолодження всього корпусу, навіть за найпотужнішої «начинки». Але є можливість інтегрувати рідинну систему охолодження з радіатором спереду (240 мм) або ззаду (120 мм).
Дизайн корпусу досить мінімальний, без зайвих деталей. Він чудово впишеться в будь-який інтер'єр і точно приверне увагу скляною бічною панеллю, через яку чудово буде видно всі комплектуючі майбутнього комп'ютера, передньою металевою панеллю з перфорацією та встановленими вентиляторами з яскравою підсвіткою RGB.
Зверху виробник розмістив велику кнопку живлення, поряд з якою є два індикатори роботи пристрою, а також кнопка перезавантаження менша за розміром. Далі в ряд розміщені необхідні користувачеві інтерфейси: два аудіороз'єми, USB 2.0 у кількості 2 штуки та один USB 3.0.
Виробник: | QUBE |
Вага, кг: | 4 |
Встановлення довгих відеокарт: | до 280 мм |
Зовнішні роз'єми: | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 2 x Audio |
Кількість і розмір встановлених вентиляторів: | 3 х 120 мм |
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 ": | 2 |
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 ": | відсутній |
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 ": | відсутній |
Кількість слотів розширення: | 4 |
Кількіть внутрішніх відсіків 3.5": | 1 |
Клас корпусу: | Геймерські |
Колір: | чорний |
Місця для додаткових вентиляторів: | Top 2x12 см |
Максимальна висота процесорного кулера: | 160 мм |
Максимальна довжина БЖ: | 180 мм |
Матеріал корпусу: | метал, пластик, скло |
Наявність блоку живлення: | без блоку живлення |
Наявність підсвічування: | кулери з підсвічуванням, на передній панелі, на задній панелі |
Особливості: | вікно на бічній панелі |
Охолоджуючі елементи: | вентиляційні решітки |
Підтримка рідинного охолодження: | так |
Підтримувані материнські плати: | Mini - ITX, Micro - ATX |
Розмір, мм: | 200 x 335 x 385 мм |
Розташування блоку живлення: | нижнє |
Серія: | QUBE Patrol |
Спосіб установки: | вертикальний |
Типорозмір: | Minitower |
Відгуків про цей товар ще не було.