0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: DCG
- Код товару: 100281877
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Під замовлення (на 11.12.2025)
- Безготівковій розрахунок: Можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
4-парний FTP кабель категорії 5е DCG призначений для застосування в локальних мережах передачі даних: PBX, V.11, X.21, ISDN, Ethernet (10Base-T), ATM-25/52/155 Мбит/с, 100VG-AnyLAN, Fast Ethernet (100BASE-TX), Token Ring 16/100 Мбит/с, Gigabit Ethernet (1000BASE-T), Firewire 100 Мбит/с.
Параметри кабелю відповідають вимогам стандартів:
- ISO/IEC 11801
- ANSI/TIA/EIA-568-B.2
- EN50173
- YD/T1019
Умови експлуатації:
Кабель призначений для стаціонарної прокладки в телефонній каналізації, в трубах, в колекторах, по зовнішніх стінах будівель. Особливістю даного типу кабелю є застосування плакованих міддю алюмінієвих провідників, що істотно зменшує вартість кабелю. Завдяки стандартними розмірами провідників і контролю якості мідного покриття при виробництві такий кабель можна використовувати практично без обмежень. При монтажі та експлуатації кабелю з ССА жилами слід уникати надмірних механічних навантажень на кабель та жили, оскільки ССА провідники поступаються за міцністю суцільномідним.
Конструкція:
Кабель складається з 4-х пар провідників звитих між собою. Провідники алюмінієві з мідним покриттям (ССА), проволока 24 AWG. Ізоляція провідників - поліетилен високої густини. Пари провідників розміщені в загальному екрані з алюмінієвої фольги під яким прокладений додатковий заземлюючий провідник. Зовнішня оболонка кабелю виготовлена із стабілізованого до впливу УФ випромінювання поліетилену чорного кольору.
Відгуків про цей товар ще не було.