Пристрій безперебійного живлення Powercom SPD-1000U
Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Powercom
  • Код товару: 80849
  • Гарантія: 12 міс.
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
  • Огляд товару
  • Характеристики
Характеристики
Виробник: Powercom
Інтерфейс підключення: USB
Акумуляторна батарея: вбудована
Вага, кг: 8.4 кг
Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 1
Вхідна напруга: 140 до 300 В
Додатковий фільтр: RJ-45
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 8
Кількість АКБ: 1
Кількість розеток: 8 x Schuko
Потужність, ВА: 1000 В*А
Потужність, Вт: 550 Вт