Пристрій безперебійного живлення Powercom RPT-1025AP SCHUKO
Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Powercom
  • Код товару: 191317
  • Гарантія: 12 міс.
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
  • Огляд товару
  • Характеристики
Характеристики
Виробник: Powercom
Інтерфейс підключення: USB
Автон. робота при max навантаж: 7 хв.
Акумуляторна батарея: вбудована
Вага, кг: 9 кг
Вбудована батарея: 12V / 7 AH x 2
Додатковий фільтр: RJ-45
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 4
Кількість АКБ: 2
Кількість розеток: 4 x Schuko
Потужність, ВА: 1025 В*А
Потужність, Вт: 615 Вт
Призначення: для домашніх ПК, для мережевого обладнання
РК-дисплей: без дисплея
Розмір, мм (ШхГхВ): 146 × 164 × 360 мм