Пристрій безперебійного живлення Powercom RPT-1000AP Schuko (RPT-1000AP SCHUKO)
Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Powercom
  • Код товару: 552968
  • Гарантія: 12 міс.
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
  • Огляд товару
  • Характеристики
Характеристики
Виробник: Powercom
Акумуляторна батарея: вбудована
Вага, кг: 5.4 кг
Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 1
Вхідна напруга: 160 до 275 В
Додатковий фільтр: RJ-11, RJ-45
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 3
Кількість АКБ: 1
Кількість розеток: 3 x Schuko
Потужність, ВА: 1000 В*А
Потужність, Вт: 600 Вт
Призначення: для домашніх ПК
РК-дисплей: без дисплея
Розмір, мм (ШхГхВ): 100 х 278 х 143 мм