Пристрій безперебійного живлення KIN-1000 AP Powercom
Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Powercom
  • Код товару: 17260
  • Гарантія: 24 міс.
  • Наявність на складі: Немає в наявності
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
  • Огляд товару
  • Характеристики
Основні характеристики Powercom KIN-1000AP: потужність 1000ВА/600Вт, інтерфейс підключення до ПК DB9/RS-232 (COM), вхідні роз'єми - IEC 320, вихідні роз'єми - 3 1 х IEC 320; 12V/7Ah * 2 батарея.
Характеристики
Виробник: Powercom
Інтерфейс підключення: RS-232
Автон. робота при max навантаж: 10 хв
Акумуляторна батарея: вбудована
Вага, кг: 15 кг
Вбудована батарея: 12V / 7AH x 2
Додатковий фільтр: RJ-45
Кількість IEC розеток, шт: 5
Кількість АКБ: 2
Кількість розеток: 5 x IEC 320 C13
Потужність, ВА: 1000 В*А
Потужність, Вт: 600 Вт