Пристрій безперебійного живлення Powercom IMD-825 AP Schuko
Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Powercom
  • Код товару: 100315084
  • Гарантія: 12 міс.
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
  • Огляд товару
  • Характеристики
Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення серії IMPERIAL модель Powercom IMD-825AP LCD призначене для захисту персональних комп'ютерів та робочих станцій, маршрутизаторів або роутерів від основних неполадок з електроживленням: стрибків напруги, електромагнітних та радіочастотних перешкод, понижень, підвищення та повного зникнення напруги в електромережі. Моделі серії IMD відрізняються зручним та яскравим цифровим дисплеєм, що відображає режим роботи ДБЖ, заряд акумулятора та вихідну напругу. Вбудований стабілізатор напруги (AVR) підтримує вихідну напругу в межах норми, не використовуючи ресурс акумулятора при коливаннях напруги електромережі в широкому діапазоні від 165В до 300В. Комунікаційний порт USB для з'єднання з комп'ютером дозволяє згортати роботу операційної системи із збереженням даних при розряді акумулятора ДБЖ. Завдяки цьому моделі POWERCOM IMPERIAL забезпечать не тільки захист електроживлення, але і збереження даних та програм комп'ютера.
Захист
  • Зникнення напруги – робота від внутрішніх акумуляторних батарей;
  • Електромагнітні та радіочастотні перешкоди – фільтруються вбудованим EMI/RFI фільтром.
Сфера використання
Особливості серії
  • За типом джерело безперебійного живлення LINE-INTERACTIVE
  • Вихідна напруга має вигляд апроксимованої синусоїди
  • Автоматичний регулятор напруги AVR (Auto Voltage Regulation)
  • Мікропроцесорне керування
  • Функція збереження енергії Green Mode
  • Функція холодного старту (включення ДБЖ у відсутність напруги електромережі)
  • Захист від короткого замикання та перевантаження на виході (автоматичний вимикач)
  • Покращене керування батареями (Advanced Battery Management)
  • Зручна заміна акумуляторів користувачем із можливістю «гарячої» заміни
  • Велика кількість вихідних розеток
  • Захист телефонної, модемної, мережевої лінії від імпульсних перешкод
  • Автоматична зарядка акумуляторів у вимкненому стані
  • Комунікаційний порт USB із підтримкою стандарту Smart Battery
  • Додатковий фільтр ослаблення перешкод та шумів
  • Поліпшена система індикації на цифровому дисплеї
Характеристики
Виробник: Powercom
Інтерфейс підключення: USB
Акумуляторна батарея: вбудована
Вага, кг: 6.8 кг
Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 1
Додатковий фільтр: RJ-11, RJ-45
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 3
Кількість АКБ: 1
Кількість розеток: 3 x Schuko
Потужність, ВА: 825 В*А
Потужність, Вт: 495 Вт
Призначення: для серверних стійок, для мережевого обладнання
РК-дисплей: дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ): 105 x 334 x 168 мм