Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS RM 2200VA 2U LCD (SMT2200RMI2U)
Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: APC
  • Код товару: 2236
  • Гарантія: 24 міс.
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
  • Огляд товару
  • Характеристики
- Багатофункціональна сенсорна панель контролю та управління з рідкокристалічним дисплеєм
- Звуковий сигнал переходу в режим роботи від акумуляторів,
- Особливий звуковий сигнал вичерпання заряду батарей
Вихідна максимальна потужність SMT2200RMI2U 1980 Ватт / 2200 ВА
Характеристики
Виробник: APC
Інтерфейс підключення: USB, SmartSlot
Автон. робота при max навантаж: 5.2 хв
Акумуляторна батарея: вбудована
Вбудована батарея: RBC43
Кількість IEC розеток, шт: 8
Кількість АКБ: 1
Кількість розеток: 8 x IEC 320 C13, 1 x IEC 320 C19
Потужність, ВА: 2200 В*А
Потужність, Вт: 1980 Вт
Призначення: для робочих станцій, для серверних стійок
РК-дисплей: дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ): 480 х 683 х 86 мм