Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS 1400VA, IEC (BX1400UI)
Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: APC
  • Код товару: 205318
  • Гарантія: 24 міс.
  • Наявність на складі: Немає в наявності
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
  • Огляд товару
  • Характеристики
USB-підключення
Доступ до додаткових функцій захисту живлення і керування ДБЖ з комп'ютера через послідовний порт.
Захист телефонних ліній від сплесків напруги
Захист підключеного устаткування від сплесків напруги, які поширюються по телефонних лініях.
Автоматичне регулювання напруги
Захист
Розетки з акумуляторним живленням і мережевим фільтром
Розетки із захистом від сплесків напруги
Готовність
Вбудований автоматичний тест працездатності ДБЖ
Регулярна самодіагностика батарей дозволяє своєчасно виявити батарею, що підлягає заміні.
Повідомлення про відмову батареї
Інтелектуальне управління батареями
Ремонтопридатність
Багаторазовий автоматичний запобіжник
Проста процедура відновлення після перевантаження; заміна запобіжника не потрібно.
Характеристики
Виробник: APC
Інтерфейс підключення: USB
Автон. робота при max навантаж: 3 хв
Вага, кг: 12 кг
Вбудована батарея: 12V / 7AH x 2
Вхідна напруга: 150 до 280 В
Кількість АКБ: 2
Потужність, ВА: 1400 В*А
Потужність, Вт: 700 Вт
Призначення: для домашніх ПК, для робочих станцій, для відеоспостереження
Розмір, мм (ШхГхВ): 215 х 130 х 336 мм