0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Whirlpool
- Код товару: 229891
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Холодильник Whirlpool ART 9812 / A + SF
Вбудований холодильник з нижнім розташуванням морозильної камери. Функціональна модель WHIRLPOOL
ART 9812 / A + SF
прекрасно доповнить Вашу кухню. Морозильна камера має 3 прозорих висувних ящика, її обсяг 80 літрів. Холодильне відділення на 228 літрів містить скляні полки, ящик для овочів і фруктів, а також бічні полички.
Технологія 6th SENSE Fresh Control забезпечує тривале зберігання продуктів. Охолодження холодильної камери відбувається за допомогою системи No Frost. За допомогою цієї функції Ваші продукти не покриються льодом і інеєм. Свіжість і тривале зберігання забезпечують потужні потоки холодного повітря, які рівномірно розподілені в моделі.
У морозильній камері працює система Frost-free. При цьому вміст продуктів в холоді також відбувається без утворення інею. Whirlpool ART 9812 / A + SF має зручну панель управління розташовану між двома камерами
| Виробник: | Whirlpool |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері: | 16 г |
| Висота: | 177 см |
| Глибина: | 54 см |
| Дверні корзини: | 4 шт. |
| Дисплей: | так |
| Додаткові функції: | режим суперзаморожування, сигналізація відкритих дверей |
| Додатково: | сигналізація двері, швидке охолодження, індикатори температури холодильного і морозильного відділень |
| Загальний об'єм холодильника: | 282 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Кількість секцій в морозильній камері: | 3 шт. |
| Кліматичний клас: | N, ST, Т, SN |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Колір: | білий |
| Контейнер для овочів: | 1 шт. |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 63 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 201 л |
| Льодогенератор: | форма для льоду |
| Особливості: | захист від дітей |
| Полиця для пляшок: | 1 шт. |
| Полки холодильної камери: | 5 шт |
| Потужність заморозки (за 24 г): | 6 кг |
| Рівень шуму: | 38 дБ |
| Річний витрата електроенергії: | 296 кВт/рік |
| Розташування морозильної камери: | нижнє |
| Система розморожування No Frost: | холодильне + морозильне відділення |
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Спосіб установки: | вбудовуваний |
| Тип компресора: | поршневий |
| Тип управління: | електронне |
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Функція перенавішування дверей: | так |
| Холодоагент: | R600a |
| Ширина: | 54 см |
Відгуків про цей товар ще не було.