0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Snaige
- Код товару: 704645
- Гарантія: 24 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Якість холодильників SNAIGE гарантують суворі стандарти ЄС, а також відповідні європейським вимогам матеріали і деталі, які постачають великі і надійні світові постачальники.
Екологічний і нешкідливий для навколишнього середовищаХолодильники SNAIGE не містять шкідливих для здоров'я людини або навколишнього середовища речовин і є екологічно чистими. Вся продукція компанії відповідає вимогам директиви Європейського союзу RoHS.
Полиці із загартованого скла з рамкамиПолиці із загартованого скла витримують навантаження понад 25 кг, насилу б'ються, що не дряпаються і дуже легко чистяться. Закріплені в передній і задній частині полиць металізовані рамки не дозволять пролилася рідини стікати на розташовані нижче полки. Положення полиць можна з легкістю регулювати – міняти їх висоту або виймати зовсім.
Витримує перепади напругиВитримує перепади напруги від 187 В до 254 В.
Низький рівень гучностіЗавдяки спеціальним технічним рішенням і використовуваним висококласним матеріалами, холодильники SNAIGE працює особливо тихо .
| Виробник: | Snaige |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері: | 20 г |
| Вага: | 66 кг |
| Висота: | 194.5 см |
| Глибина: | 65 см |
| Дверні корзини: | 4 шт. |
| Дисплей: | відсутній |
| Додаткові функції: | регульовані ніжки, колеса для переміщення у задній частині |
| Додатково: | лоток для яєць, utility box (місце для зберігання дрібної їжі), відділ молочної продукції |
| Загальний об'єм холодильника: | 338 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Кількість секцій в морозильній камері: | 3 шт. |
| Кліматичний клас: | N |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Колір: | чорний |
| Контейнер для овочів: | 1 шт. |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 88 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 233 л |
| Особливості: | швидке заморожування |
| Полиця для пляшок: | Підвісна |
| Полки холодильної камери: | загартоване скло (4 шт.) |
| Потужність заморозки (за 24 г): | 12 кг |
| Рівень шуму: | 41 дБ |
| Річний витрата електроенергії: | 262 кВт/рік |
| Розташування морозильної камери: | нижнє |
| Система розморожування No Frost: | без No Frost |
| Система розморожування морозильної камери: | ручна |
| Система розморожування холодильної камери: | автоматична (крапельна) |
| Спосіб установки: | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора: | поршневий |
| Тип управління: | електромеханічне |
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Функція перенавішування дверей: | так |
| Холодоагент: | R600a |
| Ширина: | 60 см |
Відгуків про цей товар ще не було.