0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Snaige
- Код товару: 100301868
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 25.07.2025)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
16612 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Холодильники з морозильною камерою SNAIGĖ Ice Logic – це сучасна, позачасова та завжди популярна класика холодильної техніки. Економічний, місткий та послужливо пропонує безліч функцій та переваг, холодильник-морозильник SNAIGĖ Ice Logic швидко стає невід'ємною частиною будинку. Чистий дизайн із прямими лініями не перевантажений зайвими деталями та ідеально впишеться у ваш інтер'єр. При швидкій заморозці температура у відділенні FAST FREEZE -18 °C та нижче. За цієї температури процес заморожування протікає швидко й у осередках харчового продукту не утворюються кристали льоду. Крім того, ця функція не дозволяє температурі заморожених продуктів підвищуватись, тому їх поживні речовини, смак, колір та харчова цінність оптимально зберігаються.
Характеристики
| Виробник: | Snaige |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері: | 18 г |
| Вага: | 56 кг |
| Висота: | 150 см |
| Глибина: | 65 см |
| Дверні корзини: | 3 шт. |
| Дисплей: | відсутній |
| Додаткові функції: | швидка заморозка, відділення fast freeze з відкидними дверцятами, антибактеріальний захист |
| Додатково: | змінні по висоті дверні ванночки, глибока ванночка для пляшок, тримач для пляшок, дверна ванночка з кришкою, перенавішування дверей, підставка для яєць, висувний ящик для дрібних продуктів, полиця над ванночками для фруктів/овочів, ванночки для фруктів/овочів, ящик fast freeze для швидкого заморожування |
| Загальний об'єм холодильника: | 244 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Кількість секцій в морозильній камері: | 2 шт. |
| Кліматичний клас: | N, ST, SN |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Колір: | білий |
| Контейнер для овочів: | 2 шт. |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 54 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 173 л |
| Особливості: | зона свіжості |
| Полиця для пляшок: | в дверях |
| Полки холодильної камери: | 2 шт |
| Потужність заморозки (за 24 г): | 8 кг |
| Рівень шуму: | 40 дБ |
| Річний витрата електроенергії: | 179 кВт/рік |
| Розташування морозильної камери: | нижнє |
| Система розморожування No Frost: | без No Frost |
| Система розморожування морозильної камери: | ручна |
| Система розморожування холодильної камери: | ручна |
| Спосіб установки: | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора: | поршневий |
| Тип управління: | електромеханічне |
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Функція перенавішування дверей: | так |
| Холодоагент: | R600a |
| Ширина: | 60 см |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.