0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Gorenje
- Код товару: 100205185
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 29.04.2024)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
13669 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Холодильник Gorenje RK4181PS4 - двокамерна модель кольору нержавіючої сталі. Механічне керування робить прилад простим та зручним в експлуатації. Яскрава світлодіодна лампа стелі добре освітлює внутрішній простір. Прилад працює з рівнем шуму лише 38 дБ. Такої безшумної роботи вдалося досягти за рахунок застосування високоякісної ізоляції та інноваційних рішень системи охолодження.
Світлодіодне освітлення
Світлодіодне освітлення у формі планки дуже енергоефективне, має набагато більший термін служби і споживає менше енергії.
Лоток для яєць
Тримайте яйця під рукою з практичним лотком для яєць, що легко миється.
Лоток для льоду
Міцний пластиковий лоток для льоду простий у використанні та гарантує, що кубики льоду завжди доступні.
Характеристики
| Виробник: | Gorenje |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері: | 15 г |
| Вага: | 53 кг |
| Висота: | 180 см |
| Глибина: | 55.7 см |
| Дверні корзини: | 4 шт. |
| Дисплей: | відсутній |
| Додаткові функції: | внутрішнє освітлення |
| Додатково: | полиця для яєць, перестановка дверцят |
| Загальний об'єм холодильника: | 264 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Кількість секцій в морозильній камері: | 3 шт. |
| Кліматичний клас: | N, ST |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Колір: | сірий |
| Контейнер для овочів: | 1 шт. |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 66 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 198 л |
| Льодогенератор: | форма для льоду |
| Особливості: | зона свіжості |
| Полиця для пляшок: | 1 шт. |
| Полки холодильної камери: | 4 шт |
| Потужність заморозки (за 24 г): | 3.2 кг |
| Рівень шуму: | 38 дБ |
| Розташування морозильної камери: | нижнє |
| Система розморожування No Frost: | без No Frost |
| Система розморожування морозильної камери: | ручна |
| Система розморожування холодильної камери: | автоматична (крапельна) |
| Спосіб установки: | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора: | поршневий |
| Тип управління: | механічне |
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Функція перенавішування дверей: | так |
| Холодоагент: | R600a |
| Ширина: | 55 см |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.