0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Gorenje
- Код товару: 100189387
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
9183 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
СВІТЛОВІДНЕ ОСВІТЛЕННЯ
Грамотне розташування та ефективність
Високоефективні енергозберігаючі світлодіодні елементи освітлення служать значно довше і споживають менше електроенергії.
Зручне зберігання яєць
Зручне зберігання яєць завдяки практичній та простій у догляді підставці.
Форма для льоду
Завдяки зручній та міцній пластиковій формі кубики льоду будуть завжди під рукою.
Свіжі, як із саду
Простора скринька для овочів та фруктів CrispZone зберігає поживні речовини та свіжість овочів та фруктів.
Збереження енергії
Найоптимальніша температура для морозилки -18 градусів.
Характеристики
| Виробник: | Gorenje |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері: | 15 г |
| Вага: | 28 кг |
| Висота: | 84.5 см |
| Глибина: | 57.9 см |
| Дверні корзини: | 3 шт. |
| Дисплей: | відсутній |
| Додаткові функції: | внутрішнє освітлення |
| Загальний об'єм холодильника: | 120 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Кількість секцій в морозильній камері: | 1 шт. |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Колір: | білий |
| Контейнер для овочів: | 1 шт. |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 14 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 105 л |
| Особливості: | зона свіжості |
| Полиця для пляшок: | в дверях |
| Полки холодильної камери: | загартоване скло (3 шт.) |
| Потужність заморозки (за 24 г): | 2 кг |
| Рівень шуму: | 40 дБ |
| Річний витрата електроенергії: | 179 кВт/piк |
| Розташування морозильної камери: | верхнє |
| Система розморожування No Frost: | без No Frost |
| Система розморожування морозильної камери: | ручна |
| Система розморожування холодильної камери: | автоматична (крапельна) |
| Спосіб установки: | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора: | поршневий |
| Тип управління: | механічне |
| Тип холодильника: | однокамерний |
| Функція перенавішування дверей: | так |
| Холодоагент: | R600a |
| Ширина: | 56 см |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.