0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Gorenje
- Код товару: 100210828
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Під замовлення (на 01.04.2026)
- Безготівковій розрахунок: Можливий
27409 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
ФУНКЦІЯ SUPERCOOL
Це найкраще рішення після великих закупівель продуктів. Велика кількість нових неохолоджених продуктів порушують стабільність температури всередині холодильника. Тож ця функція знижує температуру на 3 °C та підтримує її протягом наступних 6 годин. Вмикайте функцію SuperCool кожного разу після великих закупівель.
Функціональність відкривання дверей на 90°
Нарешті ви можете поставити холодильник близько до стіни та інших приладів. Завдяки функції SlotIn дверцята холодильника відчиняються під прямим кутом, навіть якщо ви поставили його коло стіни або інших приладів. Відчиняйте дверцята та з легкістю витягуйте полиці та шухляди.
Заощаджує, поки Ви у від’їзді
Якщо Ви їдете з дому на деякий час чи відпочиваєте у відпустці, режим EcoMode піклується про економію електроенергії. Коли дверцята холодильника відкриваються рідше, програма EcoMode підтримує оптимальну температуру, заощаджуючи електроенергію.
Це найкраще рішення після великих закупівель продуктів. Велика кількість нових неохолоджених продуктів порушують стабільність температури всередині холодильника. Тож ця функція знижує температуру на 3 °C та підтримує її протягом наступних 6 годин. Вмикайте функцію SuperCool кожного разу після великих закупівель.
Функціональність відкривання дверей на 90°
Нарешті ви можете поставити холодильник близько до стіни та інших приладів. Завдяки функції SlotIn дверцята холодильника відчиняються під прямим кутом, навіть якщо ви поставили його коло стіни або інших приладів. Відчиняйте дверцята та з легкістю витягуйте полиці та шухляди.
Заощаджує, поки Ви у від’їзді
Якщо Ви їдете з дому на деякий час чи відпочиваєте у відпустці, режим EcoMode піклується про економію електроенергії. Коли дверцята холодильника відкриваються рідше, програма EcoMode підтримує оптимальну температуру, заощаджуючи електроенергію.
Характеристики
| Виробник: | Gorenje |
| Вага: | 60 кг |
| Висота: | 185 см |
| Глибина: | 66.3 см |
| Дверні корзини: | 5 шт. |
| Дисплей: | відсутній |
| Додаткові функції: | AdaptTech: адаптивна технологія охолодження, функція суперохолодження, ecomode, slot-in, полиця crispzone із регулюванням вологості |
| Додатково: | лоток для яєць, двері з можливістю перенавішування |
| Загальний об'єм холодильника: | 400 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Кліматичний клас: | ST, SN |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Колір: | сірий |
| Контейнер для овочів: | 2 шт. |
| Корисний об'єм морозильної камери: | відсутній |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 398 л |
| Особливості: | режим "Відпустка", зона свіжості |
| Полиця для пляшок: | в дверях, 2 шт. |
| Полки холодильної камери: | 7 шт |
| Рівень шуму: | 38 дБ |
| Річний витрата електроенергії: | 114 кВт/рік |
| Розташування морозильної камери: | відсутня |
| Система розморожування No Frost: | без No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | автоматична (крапельна) |
| Спосіб установки: | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора: | поршневий |
| Тип управління: | електронне |
| Тип холодильника: | однокамерний |
| Функція перенавішування дверей: | так |
| Холодоагент: | R600a |
| Ширина: | 59.5 см |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.