0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Huion
- Код товару: 660097
- Гарантія: 24 міс.
- Наявність на складі: Під замовлення (на 08.10.2025)
- Безготівковій розрахунок: Можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
чудовий екран
З використанням хімічної обробки і спеціальною технологією ламінованого екрану, антивідблиску поверхню щільно з'єднується з панеллю IPS. Завдяки цьому, коли ви малюєте на KAMVAS Pro 16, паралакс близький до нуля, а ефект відображення просто чудовий. Колірна гамма 120% sRGB (= 92% Adobe RGB = 88% NTSC) якісно передає всі 16,7 мільйонів кольорів.
зручне перо
Стилус PW507 є ручку без батареї з 8192 рівнями натискання і розпізнаванням нахилу. Завдяки ергономічному дизайну і гумовим вставкам, його легко тримати і приємно використовувати.
преміальний продукт
Задня панель виконана з алюмінієвого сплаву, чорна передня панель, тонкі рамки і, при цьому, у нього все ще є 15,6-дюймовий екран, 6 настроюються клавіш швидкого доступу і сенсорна панель. Він приголомшливий у використанні і його зручно носити з собою.
Увага до дрібниць
Порт USB Type-C, якісне охолодження, нова підставка пера в формі пончика, кабель 3-в-1, протиковзкі силіконові вставки, регульована підставка. Ми подбали про все для вашої зручності.
сумісність
Підтримка Windows, macOS, основного програмного забезпечення для малювання і проектування, такого як PS, SAI, AI і CDR і ін.
Відгуків про цей товар ще не було.