0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: First
- Код товару: 100304404
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Під замовлення (на 07.04.2026)
- Безготівковій розрахунок: Уточнюйте
428 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
FIRST FA-5666-PI – компактний фен рожевого кольору.
Особливості моделі:
- Ручка, що складається
- 2 швидкості
- 2 температурних режими
- Захист від перегрівання
- У комплект входить насадка-концентратор.
Характеристики
| Виробник: | First |
| Вага: | 0.3 кг |
| Габарити: | 13 х 24 х 7.5 см |
| Довжина шнура: | 1.65 м |
| Кількість температурних режимів: | 2 |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Колір: | рожевий |
| Насадки: | концентратор |
| Особливості: | петля для підвішування, складана ручка |
| Потужність: | 1200 Вт |
| Призначення: | побутовий |
| Тип: | дорожній (компактний) |
| Функції: | захист від перегріву |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.