0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: POLARIS
- Код товару: 667633
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Відмінний дизайн і можливості
Електрочайник має низку переваг, серед яких оригінальний і неповторний дизайн. Обсяг становить 1,7 л, тому нагрітої води вистачить для всіх членів сім'ї або невеликого офісу. Потужність 2200 Вт, при цьому помітно невелике споживання електроенергії, зменшується ризик перегріву при використанні. Приємно порадує і матеріал корпусу - міцний пластик. Колір корпусу чорний, виглядає стримано, але при цьому не менш привабливо і акуратно.
Високоякісна робота
Представлений електрочайник володіє прихованим нагрівальним елементом. Швидко нагріває воду, забезпечуючи максимальний комфорт при експлуатації. Є індикатор рівня води, а також автоматичне відключення. Тому ви завжди можете бути впевненими в безпеці застосування. Передбачено і світловий індикатором включення. Пристрій ідеально справляється зі своїм призначенням, виділяється відмінними технічними і експлуатаційними характеристиками. Вигідно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні завдяки модерновому дизайну. Чи стане вигідним елементом, який внесе оригінальну нотку. Чайник дуже міцний, а догляд за ним не складе абсолютно ніяких труднощів.
| Виробник: | POLARIS |
| Автовідключення при закипанні води: | є |
| Вага: | 0.87 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 21.3 х 18.5 х 15 см |
| Захист: | від перегріву, від включення без води |
| Колір: | чорний |
| Країна реєстрації бренду: | Швейцарія |
| Кришка: | незнімна |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Обертання на 360°: | є |
| Особливості: | відсік для зберігання шнура |
| Споживана потужність: | 2200 Вт |
| Тип: | звичайний |
| Тип нагрівального елемента: | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу: | зйомний |
Відгуків про цей товар ще не було.