0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: POLARIS
- Код товару: 667618
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Головні характеристики кухонного приладу першої необхідності
Чайник Polaris PWK 1704CGL Diamond виготовлений відомим виробником побутової техніки. Це досить потужний побутовий прилад в 1850 Вт, Потужність 2200 Вт, що дозволяє дуже швидко закип'ятити досить значний обсяг води. Корпус чайника виготовляється з високоякісного термостійкого скла, яке зберігає природні властивості і первинний смак води. У цій моделі є функція автоматичного відключення при невеликій кількості води і при її закипання. Це забезпечує безпечну експлуатації і пристойно заощаджує споживану вами електроенергію.
Відмінні риси
Чайнику Polaris PWK 1704CGL Diamond характерний ряд цікавих функцій і особливостей. Унікальна нова технологія "Waterway Pro" акцентована на затоці рідини в чайник, при якій кришка відкривається автоматично. Також цей побутовий прилад оснащений англійським контролером Striх, а це 15000 циклів кип'ятіння, що дорівнює 10 рокам активної експлуатації. При виготовленні чайника, щоб уникнути дрібних тріщин корпусу використовується інструментальна перевірка чистоти і однорідності скла.
Плюси електрочайника
Цей кухонний прилад має приховану спіраль, яка знаходиться під дном з нержавіючої сталі. Це дає можливість встановлювати його на підставку в будь-якому зручному для вас положенні. Чайник з'єднаний з базою центральним контактом, обертається навколо своєї осі на 360 градусів і має спеціальний зручний відсік для зберігання шнура. Знімний фільтр без праці витягується і його можна мити як вручну, так і в посудомийній машині. Скляні чайники Polaris PWK 1704CGL Diamond за приємними цінами зі скляною колбою і ефектною внутрішньої LED-підсвіткою стануть справжньою окрасою для вашої кухні.
| Виробник: | POLARIS |
| Індикатор рівня води: | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води: | є |
| Вага: | 1.1 кг |
| Встановлення температури нагрівання: | немає |
| Габарити (ВхШхГ): | 23.2 х 19.9 х 16.5 см |
| Додаткові характеристики: | контролер STRIX |
| Захист: | від перегріву, від включення без води |
| Колір: | білий |
| Країна реєстрації бренду: | Швейцарія |
| Кришка: | незнімна |
| Матеріал корпусу: | скло |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Обертання на 360°: | є |
| Особливості: | підсвічування корпусу |
| Споживана потужність: | 2200 Вт |
| Тип: | звичайний |
| Тип нагрівального елемента: | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу: | зйомний |
Відгуків про цей товар ще не було.