0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Продано
- Виробник: MYSTERY
- Код товару: 311007
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
239 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Модельний ряд чайників MYSTERY представлений численними пристроями. Кожен прилад виділяється такими якостями, як функціональність, технологічність, надійність, довговічність і ексклюзивний дизайн. У широкому асортименті ви знайдете як чайники з простим функціоналом для вашої зручності, так і вдосконалені високотехнологічні і багатофункціональні моделі. Вас здивує різноманітність форм і забарвлень приладів.
Чайник Mystery MEK-1601 – це якісний і практичний метод кип'ятіння води за лічені хвилини. Маючи стильний сучасний дизайн, дана модель здатна гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр кухні, а високі показники функціональності і зручності у використанні дозволять насолоджуватися цією побутовою технікою тривалий час. Основною перевагою чайника Mystery MEK-1601 є прихований дисковий нагрівальний елемент, який дозволяє кип'ятити будь-який обсяг води, навіть якщо Вам знадобиться всього одна чашка окропу. Завдяки тому, що він зроблений на основі нержавіючої сталі, накип в ньому утворюється повільніше. Також варто відзначити і той факт, що чайник досить безпечний у використанні, так як має автоматичне відключення і захист від перегрівання.
Характеристики
| Виробник: | MYSTERY |
| Автовідключення при закипанні води: | є |
| Вага: | 0.75 кг |
| Вага в упаковці: | 1.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 25 х 18 х 15 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ): | 28 х 21 х 21.5 см |
| Довжина кабелю: | 0.58 м |
| Захист: | від перегріву |
| Колір: | чорний, нержавіюча сталь |
| Кришка: | незнімна |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Обертання на 360°: | є |
| Особливості: | світловий індикатор |
| Споживана потужність: | 1600 Вт |
| Тип: | звичайний |
| Тип нагрівального елемента: | прихований (диск) |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.