0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: LIBERTY
- Код товару: 619781
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Стильний і сучасний
Електричний чайник Liberty KX-170 G Premium прикрасить інтер'єр будь-якої сучасної кухні. Практичний, функціональний прилад порадує не тільки розкішним зовнішнім виглядом, але і високою потужністю, що забезпечує швидке нагрівання.
Надійний і безпечний
Нагрівальний елемент захищений диском з нержавіючої сталі, завдяки чому накип не осідає і це значно продовжує термін його служби. Крім того і доглядати за пристроєм з плоским, рівним дном набагато легше. Досить акуратно протерти диск вологою тканиною. Ще однією незаперечною перевагою дискового Тена є можливість нагріву будь-якої кількості рідини. Навіть на одну порцію напою можна закип'ятити воду, аби дно було вкрите і можна активувати прилад. Скляний корпус відрізняється більшою екологічністю, оскільки хімічно нейтральний матеріал не впливає на якість окропу.
Зручний і ефективний
Завидна потужність апарату в 2200 Вт дозволяє нагрівати воду в максимально короткі терміни. Всього за лічені хвилини у вашому розпорядженні виявиться окріп для будь-яких побутових цілей. Солідна місткість резервуара в 1,7 л забезпечує відразу до 10 порцій улюбленого ароматного напою, що робить пристрій незамінним для частих офісних перерв, коли в короткий термін треба встигнути всіх напоїти смачним чаєм або кавою.
Ергономічний і зручний
Циліндричний корпус однаковий більш-менш по ширині біля основи і зверху дуже легко мити після експлуатації. Відкривання кришки чайника кнопкою мінімізує можливість отримання опіків, оскільки контакт з гарячими елементами зводиться до кількох коротким натисканням. Декоративне підсвічування корпусу покращує зовнішній вигляд апарата, а в поєднанні з вируючими бульбашками повітря в киплячій воді створює справжнє світлове шоу.
| Виробник: | LIBERTY |
| Індикатор рівня води: | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води: | є |
| Вага в упаковці: | 1.62 кг |
| Встановлення температури нагрівання: | немає |
| Габарити (ВхШхГ): | 31 х 25 х 19 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ): | 31 х 19 х 25 см |
| Захист: | від перегріву |
| Колір: | прозорий, нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Кришка: | незнімна |
| Матеріал корпусу: | скло |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Обертання на 360°: | є |
| Особливості: | підсвічування корпусу |
| Споживана потужність: | 2200 Вт |
| Тип: | звичайний |
| Тип нагрівального елемента: | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу: | є |
Відгуків про цей товар ще не було.