0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Haier
- Код товару: 719961
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 14.12.2022)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
1763 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Сучасний і стильний дизайн чайника прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої кухні. Висока потужність дасть змогу витрачати менше часу на кип'ятіння води, а кришка, яка широко відкривається, полегшить процес наповнення водою й чищення внутрішньої частини приладу. Шкала рівня води з двох боків зроблена в різних одиницях виміру — кількості чашок і мірних одиницях об'єму.
Характеристики
| Виробник: | Haier |
| Вага: | 1.1 кг |
| Вага в упаковці: | 1.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 27 x 21 x 13.5 |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ): | 32.5 x 22.5 x 15.5 см |
| Довжина кабелю: | 0.9 м |
| Захист: | від перегріву, автовідключення при знятті з підставки |
| Колір: | білий |
| Країна реєстрації бренду: | КНР |
| Кришка: | незнімна |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь, пластик |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Обертання на 360°: | є |
| Особливості: | відсік для зберігання шнура |
| Споживана потужність: | 3000 Вт |
| Тип: | звичайний |
| Тип нагрівального елемента: | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу: | зйомний |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.