0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Gorenje
- Код товару: 544510
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: В наявності
- Безготівковій розрахунок: Можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Електрочайник Gorenje K 17 INF (K17INF)
Термометр в класичному дизайні полегшує приготування гарячих напоїв. Коли вода нагріється до потрібної температури, вимкніть чайник і приготуйте чашку чаю або кави. Підставка з обертанням на 360 градусів. Без обмеження довжини шнура. Шнур живлення підключається до підставки, щоб ви могли вільно користуватися чайником.
У підставці є спеціальне відділення для зручного зберігання шнура. Фільтр від накипу. Якісний фільтр від накипу легко знімається і миється. Крім того, він запобігає капання води при наливанні в чашку.
Вишуканий дизайн в класичному стилі. Побутові прилади колекції Classico доповнюють і підкреслюють класичний дизайн вашої кухні, де кожен день відбувається кулінарне диво.
Gorenje - відомий у всьому світі виробник побутової техніки, величезне підприємство в республіці Словенія, з більш ніж 50 річною історією. Підприємство входить до числа найбільших виробників побутової техніки в Європі.
Купуючи техніку Gorenje споживач може бути впевнений у високому рівні екологічності, якості, функціональності і оптимального використання ресурсів. Компанія заслужено вважається інноватором і новатором в області дизайну і технологій.
Одна з інновацій компанії - перша в світі пральна машина з сенсорним дисплеєм Premium Touch і швидкістю обертання барабана при віджиманні до 2000 оборотів в хвилину.
| Виробник: | Gorenje |
| Вага в упаковці: | 1.6 кг |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ): | 30.5 х 23.5 х 22.2 см |
| Довжина кабелю: | 1 м |
| Захист: | від перегріву |
| Колір: | бежевий |
| Країна реєстрації бренду: | Словенія |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Особливості: | світловий індикатор |
| Споживана потужність: | 1850 Вт |
| Тип: | звичайний |
| Тип нагрівального елемента: | прихований (диск) |
Відгуків про цей товар ще не було.