0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Gorenje
- Код товару: 619785
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 24.04.2025)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
1796 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Електрочайник GORENJE K 15 RL — пропонує більше можливостей і зручність щоденного використання.
В разі потреби чайник легко наповнюється водою заново й швидко кип'ятить весь об'єм завдяки високій потужності. Насолоджуйтесь чаєм або кавою саме так, як вам подобається!
Характеристики
| Виробник: | Gorenje |
| Автовідключення при закипанні води: | є |
| Вага: | 1.2 кг |
| Вага в упаковці: | 1.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 22.7 х 20.7 х 17.8 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ): | 22.7 x 20.7 x 17.8 см |
| Захист: | від перегріву |
| Колір: | бежевий |
| Країна реєстрації бренду: | Словенія |
| Кришка: | знімна |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Обертання на 360°: | є |
| Споживана потужність: | 1850 Вт |
| Тип: | звичайний |
| Тип нагрівального елемента: | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу: | зйомний |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.