0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Esperanza
- Код товару: 607692
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
626 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Скляний електричний чайник Esperanza SEINE з терморегулятором – новинка для любителів чаю, трав та інших настоїв, що потребують різних температур приготування. Чайник нагріває воду до 60, 70, 80, 90 та 100 °С. Кожна температура має колір підсвічування чайника, і вибір функції сигналізується звуком. Унікальна позачасова форма та красивий колірний відтінок окропу підійдуть до будь-якого інтер'єру та дизайну кухні. Виготовлений із високоякісного термостійкого скла з вбудованою нагрівальною пластиною. Чайник можна легко поставити на основу.
- Прозоре скло з 5 різними підсвічуваннями
- Вписується у будь-який інтер'єр
- Автоматичне відключення після кип'ятіння
Характеристики
| Виробник: | Esperanza |
| Індикатор рівня води: | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води: | є |
| Вага: | 1.25 кг |
| Вага в упаковці: | 1.36 кг |
| Встановлення температури нагрівання: | 90°C, 100°C, 80°C, 60°C, 70°C |
| Габарити (ВхШхГ): | 20.5 x 20.5 x 16.7 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ): | 23.7 x 21.5 x 16.7 см |
| Довжина кабелю: | 0.75 м |
| Захист: | від перегріву |
| Колір: | чорний |
| Країна реєстрації бренду: | Польща |
| Кришка: | незнімна |
| Матеріал корпусу: | пластик, скло |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Обертання на 360°: | є |
| Особливості: | підтримка температури, підсвічування корпусу, світловий індикатор, терморегулятор |
| Споживана потужність: | 2200 Вт |
| Тип: | звичайний |
| Тип нагрівального елемента: | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу: | є |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.