0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Esperanza
- Код товару: 100207504
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 14.12.2022)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
426 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Електрочайник Esperanza EKK020 - чудовий помічник на вашій кухні. Завдяки великій потужності нагріву можна закип'ятити 2.5 л води за короткий проміжок часу. Стане справжньою окрасою для вашої затишної кухні. Його ергономічний і привабливий дизайн припаде до душі всім.
Характеристики:
- Тип: електрочайник
- Матеріал корпусу: пластик
- Потужність: 2200 Вт
- Об'єм: 2.5 л
- Тип нагріву: дисковий
- Блокування живлення без води
- Фільтр проти накипу
- Індикатор рівня води
Характеристики
| Виробник: | Esperanza |
| Індикатор рівня води: | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води: | є |
| Вага: | 1.8 кг |
| Встановлення температури нагрівання: | немає |
| Габарити (ВхШхГ): | 36 х 25 х 22 см |
| Захист: | від перегріву, від включення без води |
| Колір: | білий |
| Країна реєстрації бренду: | КНР |
| Кришка: | незнімна |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Об'єм: | 2.5 л |
| Обертання на 360°: | є |
| Особливості: | світловий індикатор |
| Споживана потужність: | 2200 Вт |
| Тип: | звичайний |
| Тип нагрівального елемента: | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу: | є |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.