0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: ELECTROLUX
- Код товару: 100305832
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 02.04.2025)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
4105 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Виробничий ультразвуковий зволожувач SENSEhealthline з пультом ДК робить використання приладом зручним та приємним. Іонізатор повітря заповнить нестачу аніонів у повітрі, які у свою чергу зміцнюють нервову та кровоносну системи, покращують діяльність легень та захищають від респіраторних захворювань. Для того, щоб підтримувати оптимальний рівень вологості для маленьких дітей та новонароджених у приладі передбачено режим «BABY», який підтримує ідеальний рівень вологості – 55%. Більш того, можна вибрати 1 із 7 швидкостей зволоження, комфортну саме користувачу. Здоровий сон є важливим, тому про це подбає режим «NIGHT SMART».
Характеристики
| Виробник: | ELECTROLUX |
| Індикатори: | дисплей |
| Вага: | 2.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 367 х 227 х 152 мм |
| Дизайн: | класичний |
| Додатково: | низький рівень шуму, пульт ДУ |
| Колір: | білий |
| Об'єм резервуара для води: | 5.5 л |
| Основні функції: | зволоження, іонізація, ароматизація |
| Особливості: | функція "Теплий пар" |
| Площа обслуговування: | 50 м² |
| Потужність: | 105 Вт |
| Продуктивність: | 400 мл/г |
| Рівень шуму: | 25 дБ |
| Тип: | ультразвуковий |
| Тип управління: | сенсорне |
| Функції управління: | дистанційне керування, таймер |
| Час роботи при повному резервуарі: | 12 г |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.