0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: DeLonghi
- Код товару: 105813
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
2714 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Електрочайник DELONGHI KBO2001.R дизайнерської серії Vintage Icona стане прикрасою вашої кухні. Незвичайна форма виглядає витончено і привабливо. Прилад прикрасить вашу кухню і буде довго радувати погляд. Металевий корпус має блакитне покриття. Прикрашений в нижній частині вузьким хромованим пояском. Прилад DELONGHI KBO2001.R забезпечений клювоподобным витягнутим носиком, який не розливає рідина при наливанні. Чорною ручкою з верхнім кріпленням зручно переносити чайник і користуватися ним. Нагрівальний елемент виконаний прихованим, дискового типу. Перешкоджає накопиченню накипу і швидко нагріє воду. Безпечне використання реалізовано на трьох рівнях.
Прилад DELONGHI KBO2001.R сам відключається після закипання води, при перегріві, при підйомі з підставки. Він безпечний для користувача, для дітей та інших членів Вашої сім'ї. В носику є знімний сітчастий фільтр, який виймається і може митися. Неслизька підставка утримає прилад від ковзання на будь-якій поверхні. Високоякісний електрочайник від компанії Delonghi моделі DELONGHI KBO2001.R має індивідуальний дизайн і виконаний в глянсовому оформленні. Ніжно блакитний надає техніці вишуканості і стильності. Ви завжди можете порадувати себе гарячою чашкою кави з ранку завдяки швидкій і точній роботі електрочайника.
Прилад DELONGHI KBO2001.R сам відключається після закипання води, при перегріві, при підйомі з підставки. Він безпечний для користувача, для дітей та інших членів Вашої сім'ї. В носику є знімний сітчастий фільтр, який виймається і може митися. Неслизька підставка утримає прилад від ковзання на будь-якій поверхні. Високоякісний електрочайник від компанії Delonghi моделі DELONGHI KBO2001.R має індивідуальний дизайн і виконаний в глянсовому оформленні. Ніжно блакитний надає техніці вишуканості і стильності. Ви завжди можете порадувати себе гарячою чашкою кави з ранку завдяки швидкій і точній роботі електрочайника.
Характеристики
| Виробник: | DeLonghi |
| Вага в упаковці: | 1.72 кг |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ): | 23 х 23 х 27 см |
| Довжина кабелю: | 0.7 м |
| Захист: | від перегріву |
| Колір: | червоний |
| Країна реєстрації бренду: | Італія |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Споживана потужність: | 2000 Вт |
| Тип: | звичайний |
| Тип нагрівального елемента: | прихований (диск) |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.