0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: DeLonghi
- Код товару: 103110
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
2318 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Електрочайник DeLonghi KBO 2001.B (KBO2001.B) - це якісний і зручний електрочайник від компанії Delonghi, виконаний в оригінальному ретро-стилі. Корпус електрочайника виготовлений з металу, що робить його ще більш привабливим і практичним у використанні.
Модель оснащується плоским прихованим нагрівальним елементом, який спрощує очищення агрегату. Для зручного поводження з чайником, модель оснащена індикатором рівня води, зйомним фільтром, що легко очищується від накипу, та відсіком для зберігання шнура. Чайник повертається на підставці на 360 градусів.
Чайник DeLonghi KBO 2001 B має дуже хороші технічні дані. Максимальний об'єм становить 1, 7 літра, а потужність приладу дорівнює 2000 Вт, завдяки чому він здатний закипати за лічені секунди.
Завдяки ергономічності моделі користуватися нею дуже просто. Тепер не залежно від того, правша Ви чи лівша, Вам однаково зручно буде знімати чайник з підставки. Зручний вигин ручки дозволяє легко утримувати навіть повний чайник в одній руці. А спеціальний носик зроблений таким чином, що Ви не проллєте воду, а точно наллєте її в чашку.
Модель оснащується плоским прихованим нагрівальним елементом, який спрощує очищення агрегату. Для зручного поводження з чайником, модель оснащена індикатором рівня води, зйомним фільтром, що легко очищується від накипу, та відсіком для зберігання шнура. Чайник повертається на підставці на 360 градусів.
Чайник DeLonghi KBO 2001 B має дуже хороші технічні дані. Максимальний об'єм становить 1, 7 літра, а потужність приладу дорівнює 2000 Вт, завдяки чому він здатний закипати за лічені секунди.
Завдяки ергономічності моделі користуватися нею дуже просто. Тепер не залежно від того, правша Ви чи лівша, Вам однаково зручно буде знімати чайник з підставки. Зручний вигин ручки дозволяє легко утримувати навіть повний чайник в одній руці. А спеціальний носик зроблений таким чином, що Ви не проллєте воду, а точно наллєте її в чашку.
Характеристики
| Виробник: | DeLonghi |
| Вага в упаковці: | 1.72 кг |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ): | 23 х 23 х 27 см |
| Довжина кабелю: | 0.7 м |
| Захист: | від перегріву |
| Колір: | синій |
| Країна реєстрації бренду: | Італія |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Споживана потужність: | 2000 Вт |
| Тип: | звичайний |
| Тип нагрівального елемента: | прихований (диск) |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.