0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Cecotec
- Код товару: 100333583
- Гарантія: 24 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Електрочайник ThermoSense 390 Clear від Cecotec нагріває до 8 склянок по 200 мл одночасно. Чайник із місткістю 1.7 л і потужністю 2200 Вт заощадить ваш час і допоможе швидше насолодитися улюбленими напоями. Корпус розроблений із використанням високоякісного загартованого ударостійкого боросилікатного скла, воно не пропускає запахів та не містить BPA й інших токсичних речовин.
Безпека та знімний фільтр
Фільтр виготовлений із неіржавкої сталі та легко виймається з чайника для очищення. Чайник містить систему захисту від закипання й перегрівання. Якщо в нього закінчується вода або він перегрівається, пристрій автоматично вимикається.
Жодного накипу
Фільтр від накипу також легко знімається й очищається за кілька секунд.
Вибирайте потрібну температуру
Виберіть температуру, яка найкраще підходить для ваших потреб. Ви можете регулювати рівень нагрівання від 60 до 100 °C.
Функція Pure
За три хвилини ви можете повністю очистити і провести дезінфекцію води.
Збереження тепла
Щоб ще більше підвищити ваш комфорт, чайник може зберігати температуру. Доведіть воду до кипіння одним натисканням кнопки або тримайте її в теплі, поки ви не будете готові її використовувати.
Нагрівання в будь-якому положенні та комфортна ручка
Просто поставте чайник на док-станцію і увімкніть. Ручка чайника не нагрівається, тому його зручно транспортувати в сусідню кімнату, наприклад.
| Виробник: | Cecotec |
| Індикатор рівня води: | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води: | є |
| Вага в упаковці: | 1.47 кг |
| Встановлення температури нагрівання: | 75°C, 85°C, 95°C, 90°C, 100°C, 65°C, 80°C, 60°C, 70°C |
| Довжина кабелю: | 0.75 м |
| Додаткові характеристики: | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Захист: | від перегріву |
| Колір: | чорний, прозорий |
| Країна реєстрації бренду: | Іспанія |
| Кришка: | знімна |
| Матеріал корпусу: | скло |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Обертання на 360°: | є |
| Особливості: | фільтрування води, індикація температури, підсвічування корпусу, дисплей, світловий індикатор, із заварюванням чаю |
| Споживана потужність: | 2200 Вт |
| Тип: | звичайний |
| Тип нагрівального елемента: | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу: | зйомний |
Відгуків про цей товар ще не було.