0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Indesit
- Код товару: 642549
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Розмір XXL
Велика сім'я та багато друзів? Готувати одночасно кілька страв або великі порції тепер дуже просто: духові шафи від Indesit з розміром XXL і великим деком дадуть змогу готувати великі та смачні порції.
Внутрішнє освітлення
Тепер усі страви перед очима! Більше не потрібно відчиняти духовку, щоб перевірити готовність страви. Лампа внутрішнього освітлення тепер розташована у фронтальній верхній частині, що покращує огляд і робить використання духової шафи ще простішим і комфортнішим.
Спеціальні системи для зручності чищення Click&Clean.
Найчастіше очищення духової шафи вимагає багато сил і часу, і водночас однаково залишається елементи, які не виходить очистити ідеально (як скло дверцят, наприклад). Спеціально, щоб полегшити життя наших споживачів, ми, у компанії Indesit, розробили програми та системи, які зроблять очищення простішим і ефективнішим. Ми — перша компанія, яка розробила запатентовану систему зняття й очищення внутрішнього скла дверцят: швидку та просту, усього в кілька торкань, без спеціальних інструментів.
Click: усе, що потрібно — натиснути на бічні клапани, зняти верхню панель і легко дістати скло.
Clean: помістіть скло в посудомийну машину або помийте його вручну.
Емаль легкого очищення — полегшує життя на кухні. Весь сенс у спеціальній, дрібно дисперсійній емалі. Її пори настільки мізерні, що жирові й інші неприємні забруднення не можуть проникати вглиб структури емалі, тому камеру досить легко очистити після приготування.
| Виробник: | Indesit |
| Вага: | 27.1 кг |
| Внутрішнє покриття: | емаль |
| Габарити: | 59.5 х 59.5 х 55.1 см |
| Додаткові функції: | конвекція, розморожування, таймер, нижній нагрів, традиційний нагрів, одночасне приготування декількох страв, гриль, піца |
| Кількість програм: | 8 |
| Кількість скла дверцят: | 2 |
| Колір: | чорний |
| Об'єм: | 71 л |
| Особливості: | верхній + нижній нагрів + конвекція |
| Підсвічування: | так |
| Потужність гриля: | 1500 Вт |
| Розміри ніші для вбудовування: | 60 х 56 х 55.5 см |
| Система очищення: | традиційна |
| Тип: | електрична |
| Тип гриля: | електричний |
| Тип направляючих: | знімні |
| Управління: | механічне |
Відгуків про цей товар ще не було.