0
0

Блок живлення Seasonic 1300W PRIME Platinum (SSR-1300PD)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Seasonic
  • Код товару: 323427
  • Гарантія: 144 міс.
  • Наявність на складі: Немає в наявності
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
16303 грн.
Оплата

Післяплата або передоплата

Доставка

Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України

Повернення товару

Повернення товару протягом 14 днів

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Блок живлення Seasonic 1000W PRIME ULTRA Titanium (SSR-1000TR)

Блок живлення Seasonic Prime Ultra Platinum відкриває двері в світ екстремально ефективного перетворення енергії і є еталоном справжнього продукту вищого класу. Серія блоків живлення Platinum сертифікована за вищими стандартами 80+, заснована на новітніх технологіях і інноваціях підвищують продуктивність і економію енергії, має ефективність до 92% і коефіцієнт потужності вище 0.9.

Seasonic Prime Ultra Platinum оснащений фірмовою патентованої системою управління вентилятором охолодження Premium Hybrid Fan Control. Неперевершена за своєю ефективністю система охолодження, в поєднанні зі схемою управління вентилятором, дозволяють підібрати оптимальний баланс між рівнем шуму і інтенсивністю вентиляції. Підтримка декількох графічних карт і модульна система підключення кабелів ще більше розширюють можливості цих блоків живлення.

Цей блок живлення є справжнім зразком продукту високого класу, про що говорить багата комплектація, надвисокий ККД, покращена динамічна чуйність і повністю модульна система кабелів. Блоки живлення, що випускаються компанією Sea Sonic, відрізняються надійністю, низьким рівнем шуму (в тому числі і електронного) і високим ККД.


Характеристики
Виробник: Seasonic
OutputCurrent +12V1: 108A
OutputСurrent +3,3V: 25A
OutputСurrent +5V: 25A
OutputСurrent +5Vsb:
OutputСurrent -12V: 0.3А
Діаметр вентиляторів: 1x135 мм
Захист від: SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі)
Кількість роз'ємів Peripheral: 5
Кількість роз'ємів FDD: 1
Кількість роз'ємів SATA: 12
Кол-во разъемов дополнительного питания для видеокарт: 8
Модуль PFC: активний
Модульне підключення кабелів: Full
Підключення відеокарти: 8x6+2 pin
Підключення материнскої плати: 20+4 pin
Підключення процесора: 2x4+4pin
Потужність: 1300 Вт
Розмір, мм: 170 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Platinum
Стандарт БЖ: ATX 12V v2.3
Тип БЖ: модульні, для комп'ютерів
Тип охолодження: вентилятор
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Ви переглядали
Продано
0
112810 грн.
Продано
0
2830 грн.
Продано
0
9390 грн.
Продано
0
7577 грн.
Продано
0
486 грн.
0
52997 грн.
Продано
0
3455 грн.
Продано
0
35257 грн.
0
16779 грн.
Продано
0
7717 грн.