0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: CHIEFTEC
- Код товару: 241997
- Гарантія: 24 міс.
- Наявність на складі: В наявності
- Безготівковій розрахунок: Уточнюйте
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Блок живлення 400W CHIEFTEC (PSF-400B) - надійне джерело живлення для Вашого системного блоку. Використання високоякісних компонентів дозволило досягти високих показників надійності і значних характеристик блоку живлення у всьому діапазоні допустимих навантажень.
Компанія Chieftec повідомила про випуск блоку живлення PSF-400B потужністю 400 Вт, який змінив в асортименті виробника модель PSF-400A. Новий блок класичного форм-фактора ATX відповідає специфікації ATX 12V 2.3. Його розміри рівні 140 x 150 x 87 мм.
У блоці використовується схема активної корекції коефіцієнта потужності. За даними виробника, PSF-400B демонструє ККД 85% при рівні навантаження 20%, 50% і 100%. Для охолодження компонентів в блоці встановлено 80-міліметровий вентилятор з шарикопідшипникової підвіскою ротора і автоматичним керуванням швидкістю обертання.
Кабелі жорстко закріплені в блоці живлення. Довжина кабелів з 24-контактним роз'ємом ATX, 8-контактним роз'ємом EPS і 6-контактний роз'єм PCIe дорівнює 450 мм. Чотири роз'єми SATA закріплено по два на кабелях довжиною 600 мм (відстань між роз'ємами — 150 мм). Ще на одному кабелі загальною довжиною 900 мм є три роз'єми Molex і один роз'єм для дисковода.
Передбачено захист від пониження і підвищення напруги в мережі, короткого замикання і перевантаження.
| Виробник: | CHIEFTEC |
| OutputCurrent +12V1: | 30А |
| OutputСurrent +3,3V: | 15A |
| OutputСurrent +5V: | 16A |
| OutputСurrent +5Vsb: | 2.5А |
| OutputСurrent -12V: | 0.3А |
| Діаметр вентиляторів: | 1x80 мм |
| Захист від: | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) |
| Кількість роз'ємів Peripheral: | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD: | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA: | 4 |
| Кол-во разъемов дополнительного питания для видеокарт: | 1 |
| Модуль PFC: | активний |
| Модульне підключення кабелів: | не має |
| Підключення відеокарти: | 1x6 pin |
| Підключення материнскої плати: | 24 pin |
| Підключення процесора: | 4+4pin |
| Потужність: | 400 Вт |
| Розмір, мм: | 160 x 150 x 86 мм |
| Стандарт БЖ: | ATX 12V v2.3 |
| Тип БЖ: | для комп'ютерів |
| Тип охолодження: | вентилятор |
Відгуків про цей товар ще не було.