0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Remax
- Код товару: 614340
- Гарантія: 6 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Remax — всесвітньовідомий бренд, продукція якого є функціональною та практичною. Завдяки яскравому дизайну, незвичайній геометрії та доволі широкій лінійці пристроїв бренд особливо популярний серед молоді. Постійне вдосконалення технологій і способів виробництва гарантують надійність роботи кожної моделі.
Справжні рятівники
Нерідко трапляється, що заряд мобільного девайсу підходить до нуля, гаджет вимикається, зіпсувавши настрій, або поставивши під загрозу зустріч чи укладення угоди. У подібних випадках портативні зарядні пристрої стануть справжніми рятівниками.
Моделі зарядних пристроїв Remax вирізняються трендовим дизайном й інноваційними технологіями. Їх оснащено системою безпеки заряджання, яке миттєво припиняється, якщо подається надмірний струм, пристрій нагрівається вище за безпечну температуру, виникає коротке замикання або рівень заряду досягає 100%.
Зарядний пристрій, який, крім іншого, має два приємні бонуси — ліхтарик і магнітну основу. Яскраві кольори — блакитний та жовтий — порадують модників.
- Ємність батареї 10 000 мАгод
- Кількість USB-портів 1
- Напруга USB 5V/2.4A
| Виробник: | Remax |
| Ємність: | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід): | 1 х USB |
| Інтерфейси підключення (вхід): | microUSB |
| Вихідний струм: | 2.4 A |
| Вхідна напруга: | 5 V |
| Джерело заряду батареї: | мережа 220 В, USB |
| Колір: | блакитний |
| Особливості: | індикатор залишкового заряду, ліхтар |
| Призначення: | для телефона, для планшета |
Відгуків про цей товар ще не було.