0
0
Шановні відвідувачі, через поганий мобільний зв'язок прохання зв'язуватися через месенджери (Viber, WhatsApp, Telegram, Signal). Вся інформація для зв'язку є на сторінці контактів.

Акустична система Edifier X100

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Edifier
  • Код товару: 279091
  • Гарантія: 12 міс.
  • Наявність на складі: Немає в наявності
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
846 грн.
Оплата

Післяплата або передоплата

Доставка

Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України

Повернення товару

Повернення товару протягом 14 днів

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Лінійка X-серії від Edifier створена спеціально для ентузіастів комп'ютерних розваг.
В цьому модельному ряду реалізовано завдання досягти мінімального значення ціни одного Вата потужності.
Унікальний стиль, глибокий бас, чисті високі повністю відповідають сучасним вимогам звукової доріжки комп'ютерних і відеоігор.

Edifier X100 - це потужна та компактна акустична система, яка відмінно підійде для використання, як в офісі ,так і вдома.
Дана акустична система складається з двох сателітів потужністю 2,5 Вт і сабвуфера, потужність якого становить 5 Вт.
Завдяки використанню високоякісних матеріалів і перевірених інженерних рішень в конструкції модель Edifier X100 відрізняється неперевершеною якістю звучання і високою надійністю.
Дана акустична система підключається до джерела звуку за допомогою коннектора RCA 3,5 мм.
Компактні розміри, стильний, ультрасучасний дизайн і висока якість звучання роблять акустичну систему Edifier X100 однією з кращих моделей в своїй ціновій категорії.
Особливості:
- Унікальний сучасний дизайн
- Вбудована панель керування на задній панелі сабвуфера для легкого регулювання
- Інтерфейси і порти: 2RCA Лінійний вхід (стерео)

Та сателіти і сабвуфер мають магнітне екранування, тому ви можете не переживати за місце розташування акустики по відношенню до будь-якої електроніки, ніяких спотворень і перешкод ви не почуєте і не побачите.
Всі корпуси елементів системи виготовлені з MDF, що додатково додає якості звучання, запобігає появи тріска, помехов і шумів.


Характеристики
Виробник: Edifier
Живлення: мережа
Кількість каналів: 2.1
Кількість полос: 2
Мінімальна частота відтворення: 20 Гц
Максимальна частота відтворення: 20 кГц
Матеріал корпусу: деревина (MDF)
Матеріал сабвуфера: дерево
Оснащення: регулювання гучності
Підключення: дротове
Потужність колонок, Вт: 5
Потужність сабвуфера, Вт: 5
Роз'єми: mini Jack 3.5 mm
Тип: колонки для комп'ютера
Тип акустичних колонок: фронтальні
Чутливість: 85 дБ
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Ви переглядали
Продано
0
25000 грн.
0
998 грн.
Продано
0
2104 грн.
Продано
0
18010 грн.
0
2809 грн.
0
5803 грн.
Продано
0
2399 грн.
Продано
0
849 грн.
Продано
0
1069 грн.
Продано
0
783 грн.